Twój Lion Fitness

Pomoc »
Zamknij

Wiosna lato jesień zima nic mi się nie przypomina..

09.04.2013 22:53

Zgłoś naruszenie

SŁowami Grechuty witam bywalców Blogolionosfery :-)  Natchniony pierwiosnkami i widocznym spadkiem formy (jak to?) przecieram metaliczne oczy ze zdumienia.. Jak to, to tak to to?? Naprawdę? To juz koniec? Tak nagle? Z zaskoczenia? Wieczna zmarzlinaprzechodzi w gorące lato? I juz tak bez sweterka? I solidnej 40 minutowej rozgrzewki? Shit! Zimo nigdy Ci tego nie zapomnę..

Ale tak na poważnie - Lion, kiedy ruszamy z Treningami Outside, które promised? Odpalam turbiny i nie chcę się przegrzać :-)

« Wszystkie wpisy na blogu
 • Witek LIONFITNESS:
  2013-04-11 19:48
  Stary Cyborgu! Ewidentnie wiosna. I coś mi się przypomina.. Jakby.. Chyba.. Coś jak.. W zeszłym roku było coś podobnego? Tylko miesiąc wcześniej? Ha! Sam widzisz jak mało mamy czasu.. "Do Boliwii droga prosta, lato jesień zima nic mi się nie przypomina.." Dżizas:-) Zapomniałem o tej piosence tak jak o wiośnie :-) Ty Łobuzie! T-1000 odpowiedź Liona: trening outside rusza w sobotę o 10.00 - w Chotomowie :-) Jak to mówią: pierwsze koty za płoty. Powiem więcej - jak jesteś ze Szczecina i przyjdziesz na trening - na pewno nie będziesz żałował:-) I - firma zwróci koszt delegacji :-) Tak na dobry początek :-) CU!

O mnie

 • T1000

  W pracy jestem maszyną. Tutaj chcę tak samo..
 • Archiwum bloga

 • Tematyka bloga

  Jeszcze nie wybrano tematyki bloga.
Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Powered by

Veneo