556 osób online (361 desktop_mac) (195 stay_primary_portrait)

Centrum dietetyczne Lionfitness już otwarte!

17.06.2016

Centrum dietetyczne Lionfitness już otwarte!

Indywidualne wsparcie dietetyczne to bardzo ważny aspekt dla osób, które pragną zadbać o prawidłową dietę lub zmagają się z problemem, który wymaga specjalistycznej porady w tym zakresie. Odpowiadając na te potrzeby, zespół Lionfitness od czerwca bieżącego roku otworzył pierwsze Centrum Dietetyczne. Zapraszamy na indywidualne porady dietetyczne w Forcie Piontek w Warszawie!

Codzienna realizacja zdrowej diety dla osób korzystających z serwisu Lionfitness.pl zwykle nie stanowi problemu. Diety Lionfitness.pl poprzez prostotę obsługi serwisu są z powodzeniem stosowane już przez ponad 30.000 zadowolonych użytkowników. Są jednak osoby, które chcą spotykać się z dietetykiem „na żywo”, ponieważ zmagają się ze schorzeniami, które warunkują ich dietę lub po prostu potrzebują wsparcia motywującego ich do dalszego działania. Dla wszystkich tych osób otworzyliśmy nasze pierwsze off-line’owe Centrum dietetyczne Lionfitness.

Doświadczeni dietetycy

Nasi dietetycy to doświadczeni specjaliści, eksperci ds. żywienia człowieka. Wykształcenie wyższe w zakresie dietetyki i żywienia człowieka, oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte w licznych placówkach medycznych, klubach sportowych i poradniach dają solidne podstawy naszym dietetykom do tego, by w profesjonalny sposób opiekować się klientami, którzy zgłoszą się na poradę dietetyczną.

Profesjonalny sprzęt

Bardzo dużym atutem naszych konsultacji jest możliwość wykonania dokładnych pomiarów składu ciała. Dysponujemy profesjonalnym analizatorem, który za pomocą bioimpedancji elektrycznej daje precyzyjne wyniki. Analiza polega na pomiarze oporu tkanek, przez które przepuszczany jest prąd elektryczny o bardzo niskim natężeniu.

Porównanie wyników klienta w trakcie stosowania diety umożliwia ocenę szybkości jak i ilości traconej tkanki tłuszczowej czy wzrostu masy mięśniowej co pozwala odpowiednio korygować dietę jak i daje motywację do dalszego działania.

gabinet Lionfitness

Dokładne pomiary

Na naszym urządzeniu możemy skontrolować następujące parametry w organizmie:

· Masa ciała w kg

· Ilość tkanki tłuszczowej w %

· Masa tkanki mięśniowej w kg

· Całkowita zawartość wody w organizmie w %

· Masa kości w kg

· Wiek metaboliczny

· Physique rating (niezależne od spadku wagi, różnice w proporcji tkanki tłuszczowej i masy mięśni)

· Wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej

· Wskaźnik BMI

· BMR Wskaźnik podstawowej przemiany materii kcal

· Segmentowy odczyt dla każdego segmentu ciała (noga lewa, prawa, ręka lewa, prawa, korpus) pozwala na odczyt następujących komponentów składu ciała: masa mięśniowa w kg, tkanka tłuszczowa w %)

Indywidualna dieta

Wszyscy, którzy odwiedzą nasze Centrum dietetyczne mogą liczyć na indywidualnie dobrany program dietetyczny Lionfitness, dostosowany do potrzeb i problemu dietetycznego. Diety systemowe Lionfitness są wtedy jedynie narzędziem, które doskonale sprawdza się w dalszej współpracy pomiędzy klientem a dietetykiem. Dieta jest jednak przez dietetyka prześledzona, dostosowana do preferencji klienta i regularnie przez niego monitorowana. Składniki wykorzystywane w dietach dostępne są w większości sklepów osiedlowych. Nie ma więc konieczności zamawiania specjalistycznych, drogich produktów. Bogaty wybór zamienników produktów i potraw daje możliwość kompozycji diety idealnie dostosowanej do wymagań każdego klienta.

Dieta specjalna

Wszystkim tym, którzy borykają się z większymi problemami zdrowotnymi oferujemy „dietę specjalną” bazującą na prostym systemie doboru posiłków ze specjalnie dla nich ułożonych. Dieta taka uwzględnia wszystkie produkty, które dana osoba nie chce, bądź nie może jeść ze względu na stan zdrowia czy rodzaj diety którą chciałaby stosować.

Catering Lion

Oferta przeznaczona dla osób zapracowanych lub tych które nie lubią gotować. Ułożone przez naszych dietetyków, przyrządzone przez najlepszych kucharzy - smaczne, zbilansowane posiłki dostarczone codziennie do Twojego domu.

Korzyści wizyt w Centrum Dietetycznym Lionfitness

Każdy kto odwiedzi nasze Centrum dietetyczne może liczyć na indywidualne wsparcie naszych dietetyków. Regularne wizyty i wykonywane na nich pomiary składu ciała bardzo motywują do pracy nad szczupłą sylwetką. Razem z pewnością zdziałamy więcej!

ZAPRASZAMY NA WIZYTY I KONTAKT Z NAMI:

534 507 407

[email protected]

« fitness

0 komentarzy

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego