200 osób online (130 desktop_mac) (70 stay_primary_portrait)

Widelec HAPIfork, który przypilnuje twoją dietę

23.01.2018

Widelec HAPIfork, który przypilnuje twoją dietę

Każdemu zdarza się jadać w niezdrowy sposób. To, jaka jest twoja dieta, decyduje w dużym stopniu o tym, jaki jesteś. Może jedzenie nie warunkuje twojej osobowości, ale stan zdrowia i organizmu już tak. Dzięki współczesnej technologii możesz dobierać najlepsze diety, ale projektanci nowych gadżetów ciągle wymyślają coś nowego. Słyszałeś o elektronicznym widelcu HAPIfork? Nie?! To zapraszamy do poznania go bliżej.


Urządzenie to współpracuje ze smartfonem i ma na celu naukę prawidłowego odżywiania. Producenci HAPIfork zapewniają, że dzięki ich wynalazkowi łatwiej jest zacząć jeść tak, żeby nie obciążać swojego organizmu.

Widelec ma zamontowany specjalny czujnik, który zapisuje, jak często spożywasz posiłki oraz w jakim tempie to robisz. Jeżeli zaczynasz jeść zbyt szybko, urządzenie zaczyna wibrować. Czas posiłków, odstępy między nimi i tempo jedzenia, są zapisywane na twoim profilu. Dzięki temu w każdej chwili możesz sprawdzić czy odżywiasz się zdrowo, a jeśli nie, to co musisz zmienić w swoich nawykach żywieniowych.

Czy warto zainwestować w widelec HAPIfork? To zależy od twoich oczekiwań. Urządzenie to można traktować jako gadżet ułatwiający kontrolowanie tempa spożywania posiłków. Nie jest on niezbędny aby odżywiać się w zdrowy sposób, lecz jeśli lubicie gadżety może warto go wypróbować.

« dieta

0 komentarzy

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego