353 osoby online (229 desktop_mac) (124 stay_primary_portrait)
Gwarancja utraty wagi

Gwarancja Odchudzania

Do abonamentu Premium i Max Efektów w planie Odchudzanie dołączamy naszą Gwarancję Sukcesu. To oznacza, że albo osiągniesz zamierzony cel, albo zwrócimy Ci pieniądze! W trakcie trwania programu będziemy wnikliwie monitorować Twoje postępy i motywować Cię do działania.

Poznaj warunki gwarancji

DIETA IG

DIETA IG

Dieta oparta na produktach z niskim indeksem glikemicznym. Bogata w warzywa, owoce, niskotłuszczowe produkty mleczne, chude mięso, ryby, rośliny strączkowe oraz nasiona i orzechy.

DIETA PRO

DIETA PRO

Dieta bogata w białko i o obniżonej ilości węglowodanów. Pomaga kontrolować apetyt, ułatwia utratę masy ciała i chroni tkankę mięśniową. Utrzymuje metabolizm na wysokich obrotach.

DIETA VEGE

DIETA VEGE

Dieta bezmięsna, w której znajdują się ryby, jaja oraz mleko i jego przetwory. Zawiera także rośliny strączkowe takie jak fasola, soczewica oraz soja i produkty z nich pochodzące, m.in. tofu.

DIETA LOW FAT

DIETA LOW FAT

Tradycyjna dieta odchudzająca, w której zmniejszono zawartość tłuszczu, ale i węglowodanów, a zwłaszcza cukrów prostych. Zapewnia prawidłową ilość błonnika i jest lekkostrawna.

DRINK & GO

DIETA VEGE

Oryginalne przepisy na koktajle, które zachwycą Cię swoim bogactwem smaku oraz pożywne, szybkie w wykonaniu zupy. Teraz śniadanie może zabrać ze sobą i wypić w drodze do pracy czy jadąc na uczelnię.

Dieta

WYBIERZ NAJLEPSZY DLA SIEBIE PAKIET

Kup samą dietę lub połącz ją z ćwiczeniami wspomagającymi utratę tkanki tłuszczowej.

Jak to działa?

Wybór rodzaju diety odchudzającej to fantastyczna sprawa. Dieta VEGE dała mi szansę schudnąć, bez konieczności rezygnowania z moich wegetariańskich upodobań. Z kolei mój mąż docenił dietę PRO o podwyższonej zawartości białka. Bardzo podobało nam się to, że przepisy konstruowane są z łatwo dostępnych produktów, a specjaliści z Lionfitness regularnie motywowali nas do działania. Osiągnęliśmy cel: w sumie schudliśmy 36 kg w pół roku.

Karolina Malinowska

Dieta
Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego