205 osób online (133 desktop_mac) (72 stay_primary_portrait)

Zalety

  • Jest lekkostrawna a witaminy, składniki mineralne w które jest szczególnie bogata przyswajają się szybciej z uwagi na płynną konsystencję.
  • Doskonale nawadnia organizm, co jest szczególnie istotne dla osób trenujących oraz źle znoszących wysokie temperatury.
  • Bogata w kwasy omega 3 dzięki koktajlom które zawierają orzechy, pestki dyni, nasiona chia i siemię lniane w formie nieprzetworzonej.

Lista zakupów

Otrzymasz listę zakupów na najbliższy tydzień, co ułatwi Ci przygotowywanie posiłków.

Oryginalne przepisy na koktajle, które zachwycą Cię swoim bogactwem smaku oraz pożywne, szybkie w wykonaniu zupy. Teraz śniadanie może zabrać ze sobą i wypić w drodze do pracy czy jadąc na uczelnię.

Zdaniem dietetyka

Dieta drink&go jest przeznaczona dla osób zapracowanych, którym brak czasu na wielogodzinne przygotowywanie posiłków. Odżywcze koktajle które pojawiają się w propozycjach śniadaniowych są rewelacyjnym rozwiązaniem dla zabieganych jak i osób które nie są w stanie nic przełknąć z rana. Taki koktajl można przygotować dzień wcześniej i zabrać w bidonie do pracy, popijać jadąc autobusem czy autem. Koktajle są również dobrym rozwiązaniem dla osób trenujących w godzinach porannych, stanowią łatwoprzyswajalną dawkę białka i węglowodanów. Z kolei zupy występujące na kolację są pełne warzyw, złożonych węglowodanów i zdrowych tłuszczy dzięki czemu sycą bez obciążania żołądka.

Marta Wojda, dietetyk
Przykładowe ćwiczenie Już od 79,00

Uzupełnij dietę odpowiednimi ćwiczeniami

Jeśli chcesz uzyskać lepsze efekty w krótszym czasie, dodaj do swojej diety odpowiedni program treningowy!

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego