550 osób online (357 desktop_mac) (193 stay_primary_portrait)

Zalety

  • Wysoka skuteczność - treningi opracowane na podstawie aktualnych wyników badań naukowych
  • Kilka programów do wyboru – w zależności od preferencji i stanu zdrowia
  • Indywidualnie dobrane poziomy trudności – dla każdej partii ciała i kondycji osobno!
  • W pakiecie Premium lub Max Efektów otrzymasz dodatkowo możliwość wyboru rodzaju diety odchudzającej

Różnorodne ćwiczenia dopasowane do stopnia zaawansowania, dostępnego sprzętu i miejsca, gdzie chcesz ćwiczyć. Możliwość wymiany ćwiczeń!

Opinia klienta

Po wypełnieniu kwestionariusza dopasowującego program dostałam do wyboru 3 różne programy treningowe. Mogłam wybrać, czy wolę stosować wyłącznie ćwiczenia kardio, czy kombinację ćwiczeń kardio i wzmacniających mięśnie. Ponieważ poprzednie próby odchudzania obejmowały wyłącznie treningi kardio, postawiłam na najskuteczniejszy według Lionfitness program łączący treningi kardio (w tym interwałowe) oraz wzmacniające mięśnie. Nie było łatwo, ale efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania: w 2 miesiące ubyło mi 6 cm z talii i 4 cm z bioder, a waga pokazała 8 kg mniej!

Magdalena Sobańska

przeczytaj więcej opini zadowolonych klientów

Zdaniem trenera

Osobom, którym zależy na najszybszych efektach, a przy tym gotowym się zmęczyć, polecamy treningi oznaczone jako „Turbo odchudzanie“. Możesz także wybrać „Odchudzanie optimum“, a co za tym idzie zastosować treningi mniej intensywne i mniej męczące, ale nadal skutecznie redukujące tkankę tłuszczową tyle, że w wolniejszym tempie. W zależności od liczby dni treningowych w tygodniu możesz wybrać rodzaj ćwiczeń: zdecydować się na treningi kardio lub na treningi siłowe, albo wybrać połączenie obu rodzajów ćwiczeń. Możesz zrezygnować z treningów interwałowych i wybrać treningi o stałej intensywności. Dlatego czytaj uważnie opisy propozycji treningów, by wybrać spośród nich ten, który najbardziej Ci odpowiada. Pamiętaj jednak, że im mniej wysiłku włożysz w trening, tym wolniej będziesz chudnąć. Wybór należy do Ciebie!

Witol Lew-Starowicz, trener
Przykładowe ćwiczenie

UZUPEŁNIJ ĆWICZENIA ODPOWIEDNIĄ DIETĄ

Jeśli chcesz uzyskać lepsze efekty w krótkim czasie dodaj do swoich ćwiczeń odpowiednią diętę.

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego