548 osób online (356 desktop_mac) (192 stay_primary_portrait)

Zalety

  • Syci szybko i na długi czas, eliminując napady głodu.
  • Utrzymuje tempo metabolizmu na wysokim poziomie i zapobiega utracie masy mięśniowej.
  • Idealna dla osób aktywnych fizycznie, bogata w pełnowartościowe białko i wapń które przyczyniają się do redukcji tkanki tłuszczowej

Lista zakupów

Otrzymasz listę zakupów na najbliższy tydzień, co ułatwi Ci przygotowywanie posiłków.

Nieskomplikowane przepisy, smaczne i szybkie w przygotowaniu dania, łatwo dostępne produkty. To wszystko sprawia, że jest dieta jest niekosztowna i prosta w stosowaniu.

Opinia klienta

Ponieważ bardzo wierzę w to, że białko w diecie korzystnie wpływa na redukcję masy ciała, wybrałem dietę PRO. Skwapliwie skorzystałem z możliwości dopasowania diety do swoich upodobań i otrzymałem jadłospis, który mnie mile zaskoczył. Posiłki były urozmaicone, smaczne, a przy tym nie musiałem poświęcać masy czasu na ich szykowanie. Schudłem więcej niż oczekiwałem, bo aż 20 kg w pół roku, a mój lekarz stwierdził, że mimo braku ćwiczeń udało mi się utrzymać prawie tyle samo masy mięśniowej, ile miałem przed rozpoczęciem odchudzania. Znowu mieszczę się w spodnie sprzed 10 lat!

Damian Marczak

przeczytaj więcej opini zadowolonych klientów

Zdaniem dietetyka

Nie jest to typowa dieta Dukana! W naszej Diecie PRO białko dostarcza minimum 30% energii, przez co pozostałych makroskładników jest % mniej. Jednak dieta ta dostarcza wystarczającą ilość węglowodanów i tłuszczów niezbędnych dla zachowania zdrowia organizmu. Białko to składnik pokarmowy, który ma największą moc sycącą, dlatego posiłki i potrawy obfitujące w ten makroskładnik szybciej i na długo zaspokajają głód. Dieta obfitująca w proteiny (białko) wpływa korzystnie na utratę masy ciała oraz zwiększenie wydatku energetycznego organizmu bez utraty masy mięśniowej. Dieta przeznaczona dla zdrowych osób dorosłych.

Przeciwwskazania do stosowania: choroby nerek i wątroby. Niewskazana dla dzieci i młodzieży, kobiet w ciąży oraz karmiących.

Marta Wojda, dietetyk

Przykładowe ćwiczenie Już od 79,00

Uzupełnij dietę odpowiednimi ćwiczeniami

Jeśli chcesz uzyskać lepsze efekty w krótszym czasie, dodaj do swojej diety odpowiedni program treningowy!

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego