204 osoby online (132 desktop_mac) (72 stay_primary_portrait)

Zalety

  • Uniwersalne programy treningowe do wykonania na dowolnym sprzęcie kardio lub w terenie
  • Budujesz kondycję jak chcesz: poprzez treningi interwałowe, o stałej intensywności lub oba typy treningów
  • Stałe postępy dzięki regularnej modyfikacji programów (co dwa lub co cztery tygodnie)
  • W pakiecie Premium i Max Efektów otrzymasz od nas zbilansowaną dietę, którą dopasujesz do swoich potrzeb

Różnorodne ćwiczenia dopasowane do stopnia zaawansowania, dostępnego sprzętu i miejsca, gdzie chcesz ćwiczyć. Możliwość wymiany ćwiczeń!

Opinia klienta

Zaczynałem z zerową kondycją, oderwany wprost od biurka. Postawiłem na trening 4 razy w tygodniu i treningi interwałowe, które mieszały się z treningami o stałej intensywności. Mile zaskoczony byłem tym, że mimo, że podałem, że chcę trenować 40 minut, początkowo treningi trwały krócej, bo okazało się, że i tak nie dałbym rady tyle czasu ćwiczyć. Już po miesiącu moja kondycja była wyraźnie lepsza, a po trzech miesiącach wystartowałem w biegu na 5 km i go ukończyłem! Teraz z niecierpliwością czekam na programy dla sportowców (trener Lionfitness obiecał, że pojawią się niebawem w ich ofercie), bo nie wyobrażam już sobie tygodnia bez biegania i chcę bardziej na poważnie zając się tym sportem.

Andrzej Wlazły

przeczytaj więcej opini zadowolonych klientów

Zdaniem trenera

Decydując się na trening kondycyjny, pamiętaj, że wytrwałość jest kluczem do celu i że kondycję najlepiej jest budować trenując 3-6 razy w tygodniu. Nie martw się jeśli możesz trenować tylko dwa dni w tygodniu. Każda, nawet niewielka, dawka ruchu jest lepsza niż żadna. Dlatego otrzymasz od nas propozycję treningu, który pozwoli Ci najlepiej wykorzystać Twój cenny czas. Wykupując program treningowy obejmujący ćwiczenia o zmiennej intensywności musisz liczyć się z tym, że wszystkie lub niektóre treningi w planie tygodniowym (to zależy od liczby dni treningowych w tygodniu) będą Cię mocno męczyć, ale dzięki temu Twoja kondycja będzie się poprawiać o wiele szybciej!

Witol Lew-Starowicz, trener
Dobierz odpowiedni program dietetyczny

UZUPEŁNIJ ĆWICZENIA ODPOWIEDNIĄ DIETĄ

W pakiecie Premium i Max Efektów wraz z ćwiczeniami otrzymasz od nas zbilansowaną dietę, którą dopasujesz do swoich potrzeb.

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego