252 osoby online (164 desktop_mac) (88 stay_primary_portrait)

Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujesz wsparcia ekspertów na pewno trafiłeś w dobre miejsce! Każdy twój kontakt jest dla nas bardzo ważny, więc na pewno odpowiemy.

 

place
Lionfitness Sp. z o.o.
ul. Wesoła 14
05-123 Chotomów

 

phone
792 197 175

 

email

Wyślij wiadomość

Kim jesteśmy ?

Lionfitness to nowoczesna platforma on-line, oferująca wsparcie dietetyczne i aktywność fizyczną dla swoich użytkowników. Zaawansowany system połączony z indywidualnym wsparciem pozwala dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń i diety, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

 

Dzięki pomocy Lionfitness.pl schudło już ponad 100.000 osób!

 

Lionfotness to zespół profesjonalnych dietetyków, instruktorów fitness oraz trenerów personalnych. Dzięki ich bogatemu doświadczeniu udało się stworzyć to wyjątkowe narzędzie. Osiągnięcie przez Was celu jest naszym priorytetem, służymy więc indywidualnym wsparciem przy wszelkich niejasnościach związanych ze funkcjonowaniem serwisu.

 

Zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać - gwarantujemy, że Twoje pytanie nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi. Zintegrowany z platformą system EBOK, pozwala na śledzenie postępów i bieżące reagowanie na spadek Waszej determinacji. LIONFITNESS - gdziekolwiek jesteś!

Poznaj naszych ekspertów

Ewa Buczkowska Ewa Buczkowska dietetyk Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała poprzez pracę w wielu poradniach i placówkach medycznych, gdzie prowadziła dzieci i dorosłych w kierunku zdrowego modelu żywienia. Jest autorką wielu publikacji oraz ekspertką w audycjach radiowych i telewizyjnych. Prywatnie mama dwóch urwisów, miłośniczka zdrowego gotowania i biegów długodystansowych.
Marta Wojda Marta Wojda dietetyk Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji kierunku Dietetyka SGGW w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając liczne praktyki w szpitalach, poradniach dietetycznych oraz pracując w poradni dietetycznej. Prywatnie uwielbia gotować i eksperymentować w kuchni tworząc własne przepisy na zdrowe potrawy. Dba o swoją kondycję fizyczną jeżdżąc na nartach i trenując na siłowni. Propagatorka zdrowego stylu życia.
Katarzyna Żukowska Katarzyna Żukowska dietetyk Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku dietetyka. Doświadczenie i kompetencje zawodowe zdobywała na praktykach w szpitalach uniwersyteckich i poradniach żywieniowych. Stale poszerza swoją wiedzę, poprzez udział w szkoleniach i konferencjach z zakresu dietoterapii. W pracy i życiu prywatnym skutecznie i z uśmiechem, włącza zasady zdrowego stylu życia.
Witold Lew-Starowicz Witold Lew-Starowicz trener Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej AWF Warszawa. Instruktor fitness i fitness manager World Class w Hotelu Marriott oraz Sinnet Club w Warszawie. Ponad 15 lat doświadczenia w zakresie treningu indywidualnego i dietetyki. Uwielbia motywy cross-fitowe, co można zauważyć w jego autorskich programach. Motto: Dzień bez treningu jest dniem straconym.

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Jeżeli chciałbyś się podzielić swoim uwagami, dotyczącymi funkcjonowania systemu, bardzo prosimy, ponieważ cały czas pracujemy nad jego udoskonalaniem.

Pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Dział żywienia

mail: ekspertdieta@lionfitness.pl
tel.: 534 507 407

Dział fitness

mail: ekspertfitness@lionfitness.pl
tel.: 792 197 175

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego