99 osób online (64 desktop_mac) (35 stay_primary_portrait)

Harmonogram zajęć

Wybierz
godzinę ćwiczeń

 

Znajdź interesujące Cię zajęcia, które odbywają się w wybrane przez Ciebie dni o odpowiadającej Ci porze dnia.

Przygotuj się
o wybranej godzinie

 

Przed startem transmisji treningu ubierz się w wygodny strój, przygotuj mijesce i sprzęt do ćwiczeń oraz butelkę wody.

Ćwicz
z trenerem

Włącz transmisję i postępuj zgodnie z instrukcjami trenera, który na żywo ćwiczy razem z Tobą.
Trudno o lepszą motywację!

::: Oglądaj treningi archiwalne i ćwicz kiedy chcesz :::

::: Harmonogram zajęć w tym tygodniu :::

Poniedziałek

Pon

Wtorek

Wto

Środa

Śro

Czwartek

Czw

Piątek

Pią

Sobota

Sob

Niedziela

Nie

ZUMBA

Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę super imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Na zajęciach Zumby pojawia się bardzo dużo różnych rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist, bachata .... i wiele innych. Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

TBC

To jedne z bardziej popularnych form aerobiku. Te zajęcia pozwalą wyrzeźbić mięśnie całego ciała i ukształtować piękną sylwetkę. TBC jest idealną formą aktywności dla osób chcących spalić tkankę tłuszczową, optymalnie nakręcając metabolizm. Trening TBC to przede wszystkim proste ćwiczenia ogólnorozwojowe na wszystkie partie ciała z wykorzystaniem różnych akcesoriów, takich jak: piłki, ciężarki, gumy, stepy. Wszystko przy rytmicznej, energetycznej muzyce. Ćwiczenia te zwiększają ponadto wydolność fizyczną i kondycję oraz usprawniają koordynację ruchów.

PUMP

Pump są to zajęcia grupowe ze sztangą które skutecznie modelują ciało nadając jej zarys FIT. Ciało staje się jędrne, twarde, nasze mięśnie modelują się i stają się bardziej widoczne, wyraziste przy czym nie zmieniają one objętości na większe (jak niektórzy błędnie myślą) także nie musicie się bać tych zajęć! Są to zajęcia dla wszystkich tych, którzy pragną skutecznie wymodelować swoje ciało, a boją się chodzić na siłownie w obawie że sobie zrobią krzywdę, nie umieją technicznie ćwiczyć z obciążeniami lub po prostu nie stać ich na wykupienie lekcji z trenerem. Te zajęcia to dobry początek do przygody z treningiem siłowym. Można się nauczyć podstawowych ćwiczeń, które zainspirują do dalszej pracy nad swoim ciałem.

TABATA

Bardzo intensywny trening interwałowy. Bez użycia przyborów, poprawia wydolność organizmu, podkręca metabolizm. Stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenie w ten sposób pozwala spalić więcej tłuszczu niż tradycyjne ćwiczenia aerobowe.

STRETCHING

Stretching to ćwiczenia prowadzące do uelastycznienia i wzmocnienia mięśni całego ciała. Wykonywane prawidłowo są bardzo dobrym sposobem na poprawienie ogólnej sprawności. Najpierw przez kilka sekund napinamy mięśnie, na kolejnych kilka rozluźniamy by na końcu spokojnie i w sposób kontrolowany je rozciągać. Ćwiczenia te min. poprawiają elastyczność mięśni, zapobiegają przykurczom i skurczom, wzmacniają ścięgna i zwiększają ich zakres ruchu, przyspieszają metabolizm oraz poprawiają ogólny wygląd ciała. Panie szybko zauważają, że sporo zeszczuplały. Nie jest to jednak efekt redukcji masy, ale rozciągnięcia mięśni, czyli wysmuklenia sylwetki.

TRENING FUNKCJONALNY

Intensywne zajęcia będące połączeniem zalet klasycznego treningu aerobowego i wzmacniającego z treningiem funkcjonalnym. Zbudowane na zasadach interwału są niezwykle skuteczną drogą do wzmocnienia, wyszczuplenia i wyrzeźbienia całego ciała – wpływając również na siłę, kondycję i wytrzymałość organizmu.

ABT

Zajęcia ABT To forma zajęć aerobowych nastawiona głównie na modelowanie dolnych partii ciała. Wykonywane w pozycjach izolowanych gwarantujących najlepsze możliwe skoncentrowanie się na ćwiczonym obszarze. Jest to trening wzmacniająco-ujędrniający wykonywany do rytmicznej muzyki. Efektem ćwiczeń typu ABT jest znaczna poprawa kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej. To trening dla każdego – nie ma ograniczeń wiekowych. ABT to zajęcia dość intensywne i dynamiczne, więc każdy poczuje się po nich zmęczony, ale szczęśliwy, mając satysfakcję odbycia efektywnego treningu.

CROSS TRAINING

Trening typu CROSS FIT za każdym razem jest trochę inny, jednak zawsze jest ułożony tak, aby angażować do pracy całe ciało. To ćwiczenia, które może wykonywać każdy - niezależnie od wieku, doświadczenia i kondycji. Pozytywnie wpływa na układ krążenia i układ oddechowy, wytrzymałość, siłę, elastyczność, szybkość, koordynację ruchową, zwinność oraz równowagę. Trening jest ciekawy i przede wszystkim bardzo intensywny. Nie chodzi tu o podnoszenie dużych ciężarów - ważniejsza jest dynamika w wykonywaniu poszczególnych ćwiczeń. Na pierwszy rzut oka niektóre z nich wydawać się mogą banalne, jednak po wykonaniu całej serii szybko zmienisz zdanie. Jeszcze jedna ważna sprawa – CROSS TRAINING to zabawa, radość ruchu i nauki ciągle nowych elementów. To sportowe wyzwania i przełamywanie barier.

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego