345 osób online (224 desktop_mac) (121 stay_primary_portrait)

1 Wybierz dietę, która odpowiada Twoim potrzebom

Aby trafić w urozmaicone upodobania żywieniowe naszych klientów, przygotowaliśmy cztery typy diet odchudzających. Dzięki temu możesz wybrać, dietę bezmięsną (VEGE), o obniżonym indeksie glikemicznym (IG), z obniżoną zawartością tłuszczu (LOW FAT) lub o podwyższonej zawartości białka (PRO). Zakup samej diety możliwy jest w pakiecie STANDARD.

Darmowa analiza
Dieta zbilansowana
Dieta zbilansowana
Dieta IG
Dieta IG
Dieta PRO
Dieta PRO
Dieta VEGE
Dieta VEGE
Dieta LOW FAT
Dieta LOW FAT
Dieta DRINK & GO
Dieta DRINK & GO

2 Uzupełnij dietę ćwiczeniami

Dieta to podstawa, ale ruch to silny stymulator korzystnych zmian, które mają zajść w Twoim ciele – przyspiesza odchudzanie, dba o zdrowie fizyczne i psychiczne. Zarówno dieta jak i fitness wdrażane osobno przynoszą dobre efekty, ale nigdy takie, jak wtedy, gdy prawidłowe żywienie i trening stosowane są jednocześnie. Połączenie ćwiczeń i diety możliwe jest w pakietach PREMIUM i MAX EFEKTÓW.

Odchudzanie
Odchudzanie
Jędrne ciało
Jędrne ciało
Kondycja
Kondycja
Zdrowie
Zdrowie
Stres stop!
Stres stop!
Elastyczność
Elastyczność
Postawa
Postawa

3 Dopasuj dietę i zestaw ćwiczeń do swoich potrzeb

Zanim oddamy w Twoje ręce konkretny jadłospis i/lub program treningowy, zapytamy Cię o Twoje preferencje i stan zdrowia oraz obecną formę. Dzięki temu otrzymasz od nas ściśle do Ciebie dopasowane menu oraz zestawy ćwiczeń. Z nami osiągniesz cel bezpiecznie i tak, jak lubisz!

Odpowiadaj na pytania rzetelnie, nie bagatelizuj swoich dolegliwości. Nasze jadłospisy i treningu mają przecież służyć nie tylko Twojej formie, ale przede wszystkim zdrowiu!

dopasowanie programu do indywidualnych potrzeb

4 Możesz wymieniać ćwiczenia i potrawy

Ponieważ każdy jest inny, dodatkowo dajemy możliwość wymiany potraw i ćwiczeń nawet po otrzymaniu przez Ciebie konkretnych programów. Nie chcemy, abyś się do czegokolwiek zmuszał. Przekonaj się, że zdrowe żywienie i regularna aktywność fizyczna mogą być przyjemnością.

Aby wymienić przepis lub ćwiczenie, skorzystaj z ikonki wymiany znajdującej się obok konkretnego przepisu lub ćwiczenia. Wystarczy jedno kliknięcie!

wymiana ćwiczeń i posiłków

5 Odchudzaj się lub/i trenuj systematycznie i notuj postępy w dzienniku

Gorąco zachęcamy Cię do korzystania z Dziennika! Notuj w nim to, co robisz i jak się czujesz po treningu lub konkretnym dniu diety. Możesz także zapisywać w nim postępy, jakie osiągniesz w drodze do celu. To bezpłatna, silna motywacja do dalszego działania.

Autorzy najciekawszych dzienników są przez nas nagradzani kuponami rabatowymi, które można realizować w naszym sklepie lub podczas zakupu abonamentu.

Do Diet Odchudzających i programu fitness Odchudzanie w pakiecie Premium oraz Max Efektów dodajemy naszą gwarancję Sukcesu

Poznaj warunki gwarancji

gwarancja odchudzania Gwarancja

6 Bezpośredni kontakt z naszymi ekspertami i unikalne narzędzie wspierania użytkownika

Nawet w podstawowym abonamencie Standard nie pozostawiamy Cię samego sobie! Sprawnie działający Elektroniczny System Obsługi Klienta będzie Cię motywował do działania i informował o postępie w realizacji programu.

Kupujący pakiety Premium i Max Efektów mają w cenie bezpłatny kontakt z naszymi ekspertami. W pakiecie Premium kontakt ten można uzyskać drogą mailową, a w pakiecie Max Efektów także poprzez Skype i telefon. Tylko u nas można na żywo skonsultować się z dietetykiem lub trenerem!.

wsparcie ekspertów
Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego