100 osób online (65 desktop_mac) (35 stay_primary_portrait)

Zalety

  • Szybkie efekty – pierwsze zmiany w wyglądzie ciała widać już po 4 tygodniach!
  • Możliwość wyboru partii ciała, na który ma być nakierowany trening oraz czasu
  • Do każdego ćwiczenia film i opis poprawnej techniki ćwiczeń
  • W pakiecie Premium i Max Efektów otrzymasz od nas zbilansowaną dietę, którą dopasujesz do swoich potrzeb

Różnorodne ćwiczenia dopasowane do stopnia zaawansowania, dostępnego sprzętu i miejsca, gdzie chcesz ćwiczyć. Możliwość wymiany ćwiczeń!

Opinia klienta

Nareszcie mam jędrne uda i pośladki i to bez konieczności chodzenia na siłownię! Pożegnałam się też z cellulitem, więc jestem super zadowolona. Początkowo ćwiczyłam trzy razy w tygodniu po 30 minut, a teraz aby podtrzymać efekty trenuję już tylko 2 razy w tygodniu. Ćwiczenia są proste, ale skuteczne. Polecam!

Jagoda Sikora

przeczytaj więcej opini zadowolonych klientów

Zdaniem trenera

Nasze treningi ujędrniające obejmują jedynie ćwiczenia siłowe. Nie będziesz więc spędzać długich, nudnych minut na bieżni czy stepperze. Zajmiesz się pracą nad poprawą napięcia i wyglądu tych części ciała, które uznasz za wymagające interwencji. Nie obawiaj się, że urosną Ci mięśnie – ten trening ma za zadanie jedynie poprawić jędrność ciała, a nie rozwijać jego muskulaturę. Większość zestawów ćwiczeń ujędrniających zawiera także zadania wzmacniające tzw. centrum ciała, czyli tułów (w tym brzuch). To właśnie te partie mięśniowe są kluczem do prawidłowego wykonywania wielu ćwiczeń na ręce i nogi. Zatem, aby twoje ramiona, uda czy pośladki mogły prawidłowo pracować podczas treningu, będziesz dbać o to, by stworzyć im solidną bazę w postaci mocnego tułowia. W ten sposób Twój trening będzie jeszcze skuteczniejszy. Program treningowy, poza ćwiczeniami ujędrniającymi, obejmuje także propozycję rozgrzewki i stretchingu.

Witol Lew-Starowicz, trener
Dobierz odpowiedni program dietetyczny

UZUPEŁNIJ ĆWICZENIA ODPOWIEDNIĄ DIETĄ

W pakiecie Premium i Max Efektów wraz z ćwiczeniami otrzymasz od nas zbilansowaną dietę, którą dopasujesz do swoich potrzeb.

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego