544 osoby online (353 desktop_mac) (191 stay_primary_portrait)

Zalety

  • Szybka poprawa samopoczucia i ulga w bólu wynikającym ze zbyt napiętych mięśni
  • Krótki czas treningu – do 30 minut!
  • Możliwość wyboru rodzaju ćwiczeń, które najbardziej lubisz
  • W pakiecie Premium i Max Efektów otrzymasz od nas zbilansowaną dietę, którą dopasujesz do swoich potrzeb

Różnorodne ćwiczenia dopasowane do stopnia zaawansowania, dostępnego sprzętu i miejsca, gdzie chcesz ćwiczyć. Możliwość wymiany ćwiczeń!

Opinia klienta

Wszyscy trenują żeby ładnie wyglądać, być szczupłym i atrakcyjnym. A moim największym problemem nie była figura, ale fatalne samopoczucie wynikające ze stresującej pracy i trudnej sytuacji osobistej (rozwód, choroba mamy). Byłam kłębkiem nerwów, miałam problemy z koncentracją i z zasypianiem, a moje mięśnie były zaciśniętymi supłami. Próbowałam zacząć się ruszać na własną rękę, ale ciężko mi było zmobilizować się do regularnych ćwiczeń. Przypadkiem trafiłam na Program Stres STOP! i stwierdziłam, że to coś specjalnie dla mnie. Odkąd mam ułożony program ćwiczeń o wiele łatwiej jest mi regularnie się ruszać. Po prostu robię to, co znajduje się w planie na dany dzień. Ćwiczę od trzech tygodni, ale już po pierwszym tygodniu zaczęłam czuć się lepiej. Na pewno wykupię kontynuację programu i żałuję tylko, że wcześniej nie trafiłam na ten program. Robicie świetną robotę. Dziękuję.

Dorota Świerczek

przeczytaj więcej opini zadowolonych klientów

Zdaniem trenera

Tempo życia w dzisiejszych czasach jest zawrotne. Aby mu sprostać i zadowolić najbliższych, współpracowników, szefów i samych siebie, żyjemy w ciągłym napięciu i pośpiechu. Ponieważ umysł i ciało są ze sobą ściśle połączone, stres psychiczny szybko wpływa na nasze samopoczucie, wywołując bóle mięśni i fizyczne zmęczenie. Po pewnym czasie ból pleców albo karku nasila się dodatkowo wzmagając stres, a co za tym idzie pogarszając ogólną formę psychofizyczną. Aby przerwać to błędne koło trzeba zwalczyć stres i jego objawy, a nic tak dobrze się do tego nie nadaje jak aktywność fizyczna. Wypowiadając wojnę stresowi, będziesz mieć do wyboru kilka różnych możliwości. Wybierz trening, który będzie Ci najbardziej odpowiadał, bo w walce ze stresem ważne jest, aby fitness nie był źródłem napięcia, ale przyjemnością! Nasze programy ukierunkowane na rozładowanie stresu mogą obejmować ćwiczenia: siłowe, kardio, oddechowe, relaksacyjne. Każdy program zawiera też propozycję rozgrzewki i stretchingu. Zapraszamy także do naszej Bazy Wiedzy i wideo treningów, gdzie znajdziesz filmy instruktażowe m.in. z relaksującymi ćwiczeniami jogi.

Witol Lew-Starowicz, trener
Dobierz odpowiedni program dietetyczny

UZUPEŁNIJ ĆWICZENIA ODPOWIEDNIĄ DIETĄ

W pakiecie Premium i Max Efektów wraz z ćwiczeniami otrzymasz od nas zbilansowaną dietę, którą dopasujesz do swoich potrzeb.

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego