558 osób online (363 desktop_mac) (195 stay_primary_portrait)

Zalety

  • Proste, ale skuteczne ćwiczenia wzmacniające gorset mięśniowy
  • Szybka ulga w bólach krzyża
  • Płaski brzuch gratis!
  • W pakiecie Premium i Max Efektów otrzymasz od nas zbilansowaną dietę, którą dopasujesz do swoich potrzeb

Różnorodne ćwiczenia dopasowane do stopnia zaawansowania, dostępnego sprzętu i miejsca, gdzie chcesz ćwiczyć. Możliwość wymiany ćwiczeń!

Opinia klienta

Razem z mężem cierpieliśmy na bóle pleców, choć mój mąż zawsze miał zdrowy kręgosłup, a ja z dzieciństwa wyniosłam niewielkie skrzywienie kręgosłupa. Jednak praca siedząca „pokonała” i moje i jego plecy. Nie mamy zbyt dużo czasu na ćwiczenia, więc szukaliśmy prostego rozwiązania, które nam pomoże. Przy okazji moich poszukiwań dotyczących sposobów na zrzucenie kilku kilogramów trafiłam tutaj - do Lionfitness. Okazało się, że w ofercie są nie tylko programy odchudzające, ale i na zdrowe plecy. Po tym, jak schudłam 10 kg z jednym z programów odchudzających, postanowiłam kupić mężowi program Postawa (mnie po schudnięciu i ćwiczeniach odchudzających przestały boleć plecy!). Namówiłam go na stosowanie programu, choć nie było łatwo, bo to typowy leń kanapowy. Po tygodniu mój mąż stwierdził, że czuje się lepiej. Po miesiącu powiedział, że plecy go nie bolą. Teraz ćwiczymy razem, aby bóle krzyża już nigdy nam nie dokuczały.

Hanna Getz

przeczytaj więcej opini zadowolonych klientów

Zdaniem trenera

Program fitness Postawa to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zapobiegać bólom pleców lub walczą ze zmęczeniem i przeciążeniem mięśni, które towarzyszy długim godzinom spędzanym na siedząco. Trening ułożyliśmy tak, by wzmacniał mięśnie utrzymujące kręgosłup w poprawnej pozycji, a przy okazji rozciągał i rozluźniał te partie ciała, które tracą elastyczność lub nadmiernie się napinają w pozycji siedzącej. Dodatkowo każdy tego rodzaju trening uzupełniliśmy o ćwiczenia usprawniające oddychanie, które przy nieprawidłowej pozycji siedzącej jest spłycone, co powoduje, że organizm jest gorzej dotleniony. Decydując się na ten program treningowy, otrzymasz zestaw ćwiczeń: – wzmacniających mięśnie posturalne (głównie mięśnie tułowia) – rozciągających okolice klatki piersiowej, bioder i nóg – oddechowych. Każdy program obejmuje także propozycję rozgrzewki.

Witol Lew-Starowicz, trener
Dobierz odpowiedni program dietetyczny

UZUPEŁNIJ ĆWICZENIA ODPOWIEDNIĄ DIETĄ

W pakiecie Premium i Max Efektów wraz z ćwiczeniami otrzymasz od nas zbilansowaną dietę, którą dopasujesz do swoich potrzeb.

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego