347 osób online (225 desktop_mac) (122 stay_primary_portrait)

Zalety

  • Idealny trening ogólnorozwojowy, który dba o wszystkie podstawowe aspekty sprawności fizycznej
  • Dla każdego, kto chce utrzymać stałą masę ciała i dobre samopoczucie
  • Stopień trudności indywidualnie dopasowany do możliwości ćwiczącego
  • W pakiecie Premium i Max Efektów otrzymasz od nas zbilansowaną dietę, którą dopasujesz do swoich potrzeb

Różnorodne ćwiczenia dopasowane do stopnia zaawansowania, dostępnego sprzętu i miejsca, gdzie chcesz ćwiczyć. Możliwość wymiany ćwiczeń!

Opinia klienta

Nigdy nie byłam typem sportowca, ale zawsze byłam szczupła. Niestety po urodzeniu dzieci i po czterdziestych urodzinach zaczęłam nabierać ciała, a moje samopoczucie bardzo się pogorszyło. Także wyniki badań krwi nie były doskonałe. Lekarz zalecił mi regularny ruch, ale akurat musiałam oszczędzać i nie było mnie stać na karnet do fitness klubu. Wtedy koleżanka poleciła mi Program Zdrowie na portalu Lionfitness. Postanowiłam zaryzykować i kupiłam Pakiet Standard obejmujący Program Zdrowie. Po miesiącu ćwiczeń i wyraźnej poprawie samopoczucia psychicznego i fizycznego kupiłam kolejny pakiet, tym razem trzymiesięczny i na dodatek z dietą. Nie żałuję! Jestem mocniejsza, mam więcej energii, a wyniki badań się poprawiły – mam niższy cholesterol całkowity, przybyło mi dobrego cholesterolu HDL i obniżył się poziom trój glicerydów. To działa!

Emilia Misztal-Kawka

przeczytaj więcej opini zadowolonych klientów

Zdaniem trenera

Zdrowie to dobra kondycja, ale i sprawne, dobrze funkcjonujące, silne i swobodnie poruszające się ciało oraz dobre poczucie równowagi. Z nami możesz zadbać o te wszystkie elementy, niekoniecznie poświęcając na ćwiczenia dużo czasu! Wybierając ten program, zadbasz o swoją sprawność i samopoczucie, a także utrzymasz prawidłową masę ciała. Nasze treningi będą sprawiały Ci przyjemność, jednocześnie usprawniając krążenie, regulując ciśnienie, poziom cholesterolu i cukru we krwi. Regularny ruch jest podstawą zdrowia, a z precyzyjnie ułożonym programem ćwiczeń łatwiej o nie zadbasz. Nasze ukierunkowane na zdrowie programy mogą obejmować ćwiczenia: siłowe, kardio, oddechowe. Zawsze w programie podajemy propozycję rozgrzewki i stretchingu. Dbamy o Ciebie kompleksowo!

Witol Lew-Starowicz, trener
Dobierz odpowiedni program dietetyczny

UZUPEŁNIJ ĆWICZENIA ODPOWIEDNIĄ DIETĄ

W pakiecie Premium i Max Efektów wraz z ćwiczeniami otrzymasz od nas zbilansowaną dietę, którą dopasujesz do swoich potrzeb.

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego