556 osób online (361 desktop_mac) (195 stay_primary_portrait)

1 Wybierz jeden z naszych siedmiu programów treningowych

Wybierz program fitness, który pomoże Ci zrealizować wybrany cel. Możesz wybierać spośród siedmiu typów programów, które po zakupie zostaną dopasowane do Twoich preferencji. Zakup samego treningu możliwy jest w pakiecie STANDARD.

Odchudzanie
Odchudzanie
Jędrne ciało
Jędrne ciało
Kondycja
Kondycja
Zdrowie
Zdrowie
Stres stop!
Stres stop!
Elastyczność
Elastyczność
Postawa
Postawa

2 Uzupełnij ćwiczenia odpowiednią dietą

Do wybranego programu fitness możesz dodać dietę zbilansowaną, którą dopasujemy do Ciebie i Twoich potrzeb. Do programu odchudzanie możesz dobrać jeden z czterech typów naszej diety odchudzającej. Połączenie ćwiczeń i diety możliwe jest w pakietach PREMIUM i MAX EFEKTÓW.

Dieta zbilansowana
Dieta zbilansowana
Dieta IG
Dieta IG
Dieta PRO
Dieta PRO
Dieta VEGE
Dieta VEGE
Dieta LOW FAT
Dieta LOW FAT
Dieta DRINK & GO
Dieta DRINK & GO

3 Dopasuj dietę i zestaw ćwiczeń do swoich potrzeb

Zanim oddamy w Twoje ręce konkretny jadłospis i/lub program treningowy, zapytamy Cię o Twoje preferencje i stan zdrowia oraz obecną formę. Dzięki temu otrzymasz od nas ściśle do Ciebie dopasowane menu oraz zestawy ćwiczeń. Z nami osiągniesz cel bezpiecznie i tak, jak lubisz!

Odpowiadaj na pytania rzetelnie, nie bagatelizuj swoich dolegliwości. Nasze jadłospisy i treningu mają przecież służyć nie tylko Twojej formie, ale przede wszystkim zdrowiu!

dopasowanie programu do indywidualnych potrzeb

4 Możesz wymieniać ćwiczenia i potrawy

Ponieważ każdy jest inny, dodatkowo dajemy możliwość wymiany potraw i ćwiczeń nawet po otrzymaniu przez Ciebie konkretnych programów. Nie chcemy, abyś się do czegokolwiek zmuszał. Przekonaj się, że zdrowe żywienie i regularna aktywność fizyczna mogą być przyjemnością.

Aby wymienić przepis lub ćwiczenie, skorzystaj z ikonki wymiany znajdującej się obok konkretnego przepisu lub ćwiczenia. Wystarczy jedno kliknięcie!

wymiana ćwiczeń i posiłków

5 Odchudzaj się lub/i trenuj systematycznie i notuj postępy w dzienniku

Gorąco zachęcamy Cię do korzystania z Dziennika! Notuj w nim to, co robisz i jak się czujesz po treningu lub konkretnym dniu diety. Możesz także zapisywać w nim postępy, jakie osiągniesz w drodze do celu. To bezpłatna, silna motywacja do dalszego działania.

Autorzy najciekawszych dzienników są przez nas nagradzani kuponami rabatowymi, które można realizować w naszym sklepie lub podczas zakupu abonamentu.

Do Diet Odchudzających i programu fitness Odchudzanie w pakiecie Premium oraz Max Efektów dodajemy naszą gwarancję Sukcesu

Poznaj warunki gwarancji

gwarancja odchudzania Gwarancja

6 Bezpośredni kontakt z naszymi ekspertami i unikalne narzędzie wspierania użytkownika

Nawet w podstawowym abonamencie Standard nie pozostawiamy Cię samego sobie! Sprawnie działający Elektroniczny System Obsługi Klienta będzie Cię motywował do działania i informował o postępie w realizacji programu.

Kupujący pakiety Premium i Max Efektów mają w cenie bezpłatny kontakt z naszymi ekspertami. W pakiecie Premium kontakt ten można uzyskać drogą mailową, a w pakiecie Max Efektów także poprzez Skype i telefon. Tylko u nas można na żywo skonsultować się z dietetykiem lub trenerem!.

wsparcie ekspertów
Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego