540 osób online (351 desktop_mac) (189 stay_primary_portrait)

Zalety

  • Krótki czas trwania treningu – do 30 minut
  • Różne techniki ćwiczeń rozciągających – od stretchingu statycznego po postizometryczny (rozciąganie wykonywane po napięciu mięśni)
  • Szybko widoczne efekty
  • W pakiecie Premium i Max Efektów otrzymasz od nas zbilansowaną dietę, którą dopasujesz do swoich potrzeb

Różnorodne ćwiczenia dopasowane do stopnia zaawansowania, dostępnego sprzętu i miejsca, gdzie chcesz ćwiczyć. Możliwość wymiany ćwiczeń!

Opinia klienta

Moja dziewczyna zawsze się ze mnie śmiała, że nie umiem zrobić skłonu i dotknąć palcami do stóp. Trochę wstydziłem się pójść na siłownię i poprosić trenera o ćwiczenia rozciągające. Dlatego spodobał mi się pomysł ćwiczeń w domu, ale z profesjonalnie przygotowanym planem treningu rozciągającego. Ponieważ nie miałem w tej materii żadnego doświadczenia, kupiłem pakiet Premium, żeby mieć kontakt mailowy z trenerem. Przydał się, bo dzięki temu dowiedziałem się np. dlaczego nie robić skłonu ze zgarbionymi plecami. No i przydało się trochę motywacji, bo niełatwo z kija od szczotki, jakim byłem zrobić, człowieka elastycznego. Ćwiczyłem trzy miesiące i postępy są ogromne! Dotykam już czubkami palców do stóp i to przy prostych plecach! A dieta kupiona w pakiecie? Jest smaczna i prosta, więc ją stosuję. Przynajmniej wiem, że jem zdrowo.

Kamil Broda

przeczytaj więcej opini zadowolonych klientów

Zdaniem trenera

Poprawienie elastyczności ciała może być Twoim jedynym celem, ale jest też doskonałym uzupełnienie innych rodzajów treningów, zwłaszcza tych wzmacniających mięśnie, czy ujędrniających. Jeżeli zamierzasz korzystać z różnych rodzajów treningów, ćwiczenia rozciągające wykonuj na samym końcu. Nigdy nie rozciągaj się przed ćwiczeniami siłowymi lub intensywnym treningiem kardio, bo możesz narazić się na kontuzję. Program Elastyczność ciała obejmuje zestaw ćwiczeń na całe ciało lub na wybrane przez Ciebie partie ciała. Pojedynczy trening trwa nie więcej niż 30 minut i obejmuje propozycję rozgrzewki.

Witol Lew-Starowicz, trener
Dobierz odpowiedni program dietetyczny

UZUPEŁNIJ ĆWICZENIA ODPOWIEDNIĄ DIETĄ

W pakiecie Premium i Max Efektów wraz z ćwiczeniami otrzymasz od nas zbilansowaną dietę, którą dopasujesz do swoich potrzeb.

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego