549 osób online (357 desktop_mac) (192 stay_primary_portrait)
kalkulator spalonych kalorii
Spalone kalorie

Wybierz jedną z blisko 400 różnych aktywności, podaj masę ciała, i czas trwania wysiłku, a otrzymasz liczbę spalonych w tym czasie kalorii.


policz kalorie

Analizator diety

Ile kalorii zjadasz w ciągu dnia i czy dostarczasz organizmowi odpowiednią ilość białka, węglowodanów i tłuszczu? Sprawdź, wybierając z listy produkty znajdujące się w Twoim menu, a my dokonamy obliczeń!


oblicz

Analizator diety
kalkulator procentowści zawartości tłuszczu w ciele
Tłuszcz w ciele

Za pomocą centymetra krawieckiego dokonaj kilku prostych pomiarów, wpisz dane w okienka i kliknij: Oblicz. Otrzymasz informację, jaki procent Twojej masy ciała stanowi tłuszcz (z dokładnością do 3%) oraz interpretację wyniku.


oblicz

BMI

Kalkulator BMI (Body Mass Index) to proste i szybkie narzędzie, przy użyciu którego sprawdzisz, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Uwaga! W przypadku osób o atletycznej budowie ciała, weryfikacja masy ciała tylko z wykorzystaniem BMI może być obarczona błędem.


oblicz swoje BMI

kalkulator bmi
testy sprawnościowe
Spalone kalorie

Nasze testy pomogą Ci ocenić różne składowe Twojej formy: siłę mięśni, elastyczność ciała, kondycję i poczucie równowagi. Możesz także używać ich do weryfikacji swoich postępów treningowych.


zrób test

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego