100 osób online (65 desktop_mac) (35 stay_primary_portrait)

LIONFITNESS 3.0.

16.11.2016

LIONFITNESS 3.0.

Drogi użytkowniku, Z wielka przyjemnością chcielibyśmy zaprosić do nowej, ulepszonej wersji strony lionfitness.pl. Lionfitness 3.0. to odpowiedź na Wasze potrzeby, zapytania dotyczące funkcjonalności, oraz nowości które są niezbędne, żebyście byli zadowoleni z użytkowania strony gdziekolwiek jesteście!

CO SIĘ ZMIENIŁO?

Wersja mobilna systemu

W tej chwili możecie korzystać bez ograniczeń z wygodnej, mobilnej wersji Lionfitness.

Dostęp do treningów w telefonie będzie bardzo przydatny podczas wizyty w Klubie Fitness, a wygodna lista zakupów z funkcją odznaczania, ułatwi i przyspieszy zakupy.

Zmodyfikowane Diety

Nasze diety PRO, IG, Low Fat, oraz Vege, przeszły szereg udoskonaleń, które powstały pod wpływem efektów Waszej pracy oraz licznych uwag. Ponad 100 000 użytkowników, którzy skorzystali z naszych diet, pozwoliło na jakościowe modyfikacje i podniesienie ich skuteczności.

Nowa Dieta – Drink&Go

Nowa sprawdzona Dieta, niezwykle szybka w przygotowaniu dzięki przynajmniej dwóm płynnym posiłkom w ciągu dnia, skuteczna dla niecierpliwych osób, oraz mających mało czasu na przygotowanie posiłków.

Dieta Specjalistyczna

Dieta przygotowana przez naszych ekspertów, na bazie jednej z naszych Diet, z uwzględnieniem jednostek chorobowych, w tym Hashimoto, Cukrzycy, oraz innych. W przypadku skorzystania z opcji specjalistycznej, niezbędna jest konsultacja celem ustalenia niezbędnych szczegółów.

Indywidualny tok treningowy

Specjalnie ustalane programy treningowe, wraz ze wsparciem naszych ekspertów, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników, pod kątem bardzo precyzyjnie ustalonych celów i potrzeb. Nawet, jeżeli w naszej ofercie systemowej nie ma jeszcze celu, który chcielibyście zrealizować, przygotujemy dla Was indywidualny tok treningowy (np. Cel – bodybuilding)

Wasza motywacja jest dla nas najważniejsza.

Z doświadczenia wiemy, że przychodzą chwile zwątpienia, momenty przestojów, które powodują, że tracimy chęć do dalszej pracy, nie wierząc w jej sens. Nic bardziej mylnego. To moment w którym możecie na nas liczyć! Nasz nowoczesny system powiadomień, oraz zaangażowanie naszego zespołu, w specjalnym programie Lion 3.0., powodują, że każdy może liczyć na nasze wsparcie - realne wsparcie!.

Przydzieleni opiekunowie będą bardzo troskliwie śledzili postępy i motywowali do wspólnej pracy.

Aby ułatwić Wam kominikację z ekspertami uruchomiliśmy komunikator on-line,

którzy umożliwia aktywnym użytkownikom konsultację oraz wsparcie w sytuacjach, kiedy tego potrzebują, nawet chociażby podczas wizyty na siłowni lub wizyty w sklepie.

W godzinach 8:00 - 20:00 jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Na bieżąco będziemy Was informowali o kolejnych zmianach i modyfikacjach. Czekamy również na Wasze uwagi i wskazówki, które na pewno weźmiemy do serca!


« Wszystkie nowości
Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego