103 osoby online (67 desktop_mac) (36 stay_primary_portrait)

Wirtualny klub z realnym wsparciem

01.10.2014

Wirtualny klub z realnym wsparciem

Dla kogo przeznaczona jest nasza oferta? Dla każdego, kto chce skorzystać z profesjonalnie opracowanych diet i/lub programów fitness, bez wychodzenia z domu! Klub jest wirtualny, ale nasi eksperci i kontak z nimi realne!

Nasza oferta, a więc indywidualnie dopasowane diety i programy ćwiczeń, to dobre rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje wsparcia i motywacji do rozpoczęcia zdrowego trybu życia albo odchudzania, a nie chce przy tym wydać majątku i tracić czasu na wyjścia do fitness klubu.

Zarówno nasze diety jak programy treningowe są opracowane tak, by spełnić Twoje indywidualne oczekiwania. Dlatego najpierw wypełniasz kwestionariusz, który "przefiltrowuje" naszą ofertę tak, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie - odpowiednią dietę i/lub program treningowy. W większości przypadków, użytkownik w ciągu kilku sekund otrzymuje konkretną dietę ułożoną specjalnie dla niego oraz/lub propozycję programu lub programów treningowych.
Wtedy, gdy nasz system nie jest w stanie z "wyfiltrować" dla Ciebie idealnego rozwiązania, ułożymy Ci indywidualny program dietetyczny i/lub treningowy - wystarczy, że dasz nam znać, że potrzebujesz pomocy.

Za naszymi dietami i treningami stoją eksperci - dietetycy i trenerzy, którzy podczas trwania Twoich zmagań pozostają do Twojej dyspozycji. W zależności od wybranego pakietu, masz do nich dostęp poprzez email, ale także poprzez telefon, co daje możliwość przeprowadzenia bezpośredniej rozmowy.

Poza realną obecnością naszych ekspertów, zapewniamy wsparcie naszego elektronicznego trenera/dietetyka, który bacznie pilnuje, czy realizujesz swoją dietę i/lub trening. Jego obserwacje przesyłane są do Ciebie mailem, co wierzymy, także pomoże Ci się zmotywować do działania.

Stworzyliśmy także wirtualną salę ćwiczeń, z której na żywo odbywają się transmisje róznego rodzaju zajęć fitness. To absolutna nowość na nszym rynku! Nie są to zajęcia odtwarzane z nagrania, ale najprawdziwsze zajęcia na żywo - trener ćwiczy po jednej stronie, a ty po drugiej - wszystko w czasie rzeczywistym.

Organizujemy także bezpłatne, usportowione spotkania w terenie. Wspólnie z nami można pobiegać, pójść na nrodic walking albo pojeździć na rowerze. Na wspólne ćwiczenia umawiamy się na naszym Facebooku.
To na razie oferta dla mieszkańców okolic stolicy, ale pracujemy nad tym, by była dostępna także w okolicach innych miast w Polsce.

Dajemy także duże wsparcie i motywację poprzez email i newsletter. Dzięki temu trudniej jest ot tak poprostu zaprzestać ćwiczeń. Z nami masz więc szansę, że tym razem uda Ci się zacząć dietę i/lub ćwiczenia i nie zrezygnować z nich po kilku dniach.

Nasz klub jest co prawda wirtualny, ale pieniądze są realne. I Ty i my je szanujemy, więc każdemu, kto zacznie się z nami odchudzać gwarantujemy osiągnięcie celu lub zwrot pieniędzy. Dajemy tę gwarancję, bo jesteśmy pewni, że z nami poprostu musi Ci się udać!

Nasze zaangażowanie w Twój sukces, dobre samopoczucie i zdrowie okazujemy także poprzez zniżki na kontynuowanie programów oraz na artykuły w naszym sklepie. Zniżki są udzielane każdemu, kto kupi abonament, ale też rozdajemy je w różnych konkursach i akcjach.

Zawsze też dbamy o to, by nasi użytkownicy byli na bieżąco ze wszystkimi informacjami i wydarzeniami, które mają związek z dobrą formą, szczupłą sylwetką i zdrowiem. Dlatego warto zaglądać do naszej BAZY WIEDZY, która jest prawdziwą kopalnią ważnych i ciekawych publikacji.
« Wszystkie nowości
Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego