102 osoby online (66 desktop_mac) (36 stay_primary_portrait)

Nowa inicjatywa adidas dla aktywnych kobiet

28.09.2012

Nowa inicjatywa adidas dla aktywnych kobiet

Na początku września 2012 roku adidas przygotował specjalną aplikację women all sports team. To multidyscyplinarny program treningowy dedykowany wszystkim aktywnym kobietom, które łączy jedno - miłość do sportu.

Zajęcia w ramach cyklu prowadzą profesjonalni trenerzy, znani sportowcy i ambasadorzy marki adidas. Program stanowi znakomitą kombinację techniki sportu wyczynowego z zapałem i entuzjazmem dziewczyn uprawiających sport amatorsko.

Dzięki nowej platformie każda uczestniczka ma szansę na doskonalenie się w wybranej dyscyplinie pod czujnym okiem profesjonalistów, otrzymania kompletu stroju z nowej kolekcji adidas jesień/zima 2012, a przede wszystkim na świetną, grupową zabawę i niezapomniane wrażenia.

Aby wziąć udział w jednym z treningów przygotowanych przez adidas, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny w zakładce ALL SPORTS TEAM na Facebooku. Wybrane kandydatki zostaną zaproszone na zajęcia ze specjalistami w poszczególnych dyscyplinach sportowych. Nagrodą główną całego cyklu jest wyjazd na adidas Training Academy w Brazylii. Do kraju samby pojedzie w przyszłym roku wraz  osobą towarzyszącą, najbardziej wysportowana, aktywna i zaangażowana uczestniczka.

Dotychczas odbyły się trzy treningi w ramach women all sports team. 8 września program zainaugurował trening biegowy. Zajęcia poprowadzili Dariusz Wieczorek - trener polskiej kadry pięcioboistek oraz Katarzyna Biłous, dietetyk i ekspert na blog.micoach.pl. 17 dziewczyn wzięło udział w ćwiczeniach, dyskusjach na temat prawidłowej diety i optymalnego odżywiania się oraz nawadniania przed i po treningu. Można było również skorzystać z profesjonalnego przyrządu do pomiaru ułożenia stopy podczas biegu oraz uzyskać wskazówki co do właściwego doboru obuwia.

W sobotę 15 września, na drugim treningu z sesji all sports team, dziewczyny miały okazję wziąć udział w zajęciach wspinaczki na sztucznej ścianie. Trening poprowadziła Marta Czajkowska, podróżniczka i doświadczona instruktorka wspinaczki skałkowej. Sześć uczestniczek uczyło się prawidłowych technik wspinania na różnych poziomach trudności.

W środę 19 września o godz. 11  w Klubie  Warszawianka, czołowi polscy debliści, Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski poprowadzili zajęcia tenisowe. Cztery uczestniczki miały okazję m.in. zmierzyć się z finalistami deblowego US Open z 2011 roku.

Następny trening, tym razem z fitnessu odbędzie się 29 września.

Gorąco zapraszamy!

Więcej informacji:

www.facebook.com/adidaswomen

http://apps.facebook.com/adidas-women-pl/

« fitness

0 komentarzy

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego