99 osób online (64 desktop_mac) (35 stay_primary_portrait)
Seks, jedzenie i sen – święta trójca mężczyzny
Seks, jedzenie i sen – święta trójca mężczyzny

Zastanawialiście się kiedyś, jak często mężczyżni myślą o seksie? A może słyszeliście o opinii, iż takie myśli pojawiają się w głowach panów co 7 sekund? Naukowcy z Uniwersytetu Stanowego w Ohio, przebadali dokładnie ten temat i doszli do ciekawych wniosków, które dają bardziej naukowy pogląd na tę sprawę.

Jaki sport jest najlepszy dla dziecka?
Jaki sport jest najlepszy dla dziecka?

American College of Sports Medicine (ACSM) niedawno przeprowadziło badanie w którym naukowcy zbadali związek między aktywnością fizyczną dzieci a ich wynikami w nauce. Badanie przeprowadzono aby sprawdzić słuszność tezy, że zajęcia wychowania fizycznego występujące codziennie w grafiku zajęć dziecka mają pozytywny wpływ na jego zdolność do sprawniejszego zdobywania wiedzy. Czy badanie potwierdziło tę tezę?

7 największych trendów fitness do przetestowania jesienią. Czy znasz je wszystkie?
7 największych trendów fitness do przetestowania jesienią. Czy znasz je wszystkie?

Jesień to dla wielu z nas jedna z najbardziej ponurych i przygnębiających pór roku. Są jednak tacy, którzy uwielbiają ją za jej niepowtarzalny klimat - spadające z drzew, różnokolorowe liście oraz mgliste i rześkie poranki. Jedno jest pewne – na zewnątrz zrobiło się już wyraźnie chłodniej. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy przestać ćwiczyć i dbać o swoją formę. Sezon jesienny to tak naprawdę świetny czas na to, żeby zadbać o swoje zdrowie! Oto 7 największych trendów fitness, które możesz wykorzystać jesienią 2017 roku.

Vacu Activ  - dodatkowe wsparcie dla diety i treningu
Vacu Activ - dodatkowe wsparcie dla diety i treningu

Vacu Activ Body Shape jest nowym, niepowtarzalnym urządzeniem które w połączeniu z odpowiednią dietą i treningiem daje rewelacyjne efekty odchudzania. Umożliwia ćwiczenie na bieżni wykorzystując wiele korzyści podciśnienia i podczerwieni. Urządzenie skonstruowano tak by spełniało oczekiwania zarówno początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Zbędny i niezbędny sprzęt podczas treningu w domu.
Zbędny i niezbędny sprzęt podczas treningu w domu.

Trenujesz w domu? Decyzja podjęta. Super! Najważniejsze aby jasno ustalić plan i miejsce działania. Teraz już tylko zostaje przygotowanie swojego własnego treningowego atelie. Jak to zrobić? Nie martw się, my Ci w tym pomożemy. Z Nami nie będziesz musiał/a wydać fortuny na drogie sprzęty. Wystarczą podstawowe przyrządy i troszkę kreatywności.

Megatrening z Jungle Gym
Megatrening z Jungle Gym

Znasz i lubisz TRX? To pokochasz Jungle Gym! Z nim zrobisz bardzo skuteczny trening na wszystkie partie ciała.

Coś tylko dla pań
Coś tylko dla pań

Niezastąpione wsparcie podczas treningów – adidas prezentuje nową kolekcję sportowych biustonoszy

Sprzęt kardio w twoim domu
Sprzęt kardio w twoim domu

Nie masz czasu na regularne wizyty w klubie fitness? Krępują cię spojrzenia innych i masz dość czekania na wolny sprzęt? Nie rezygnuj z ćwiczeń! Przenieś siłownię do własnego domu i ćwicz wtedy, kiedy chcesz. Wszystko dzięki sprzętowi treningowemu Energetics marki Intersport.

Trening ze skakanką
Trening ze skakanką

Skakanka – rekwizyt z dzieciństwa, o którym warto sobie przypomnieć. Jest tanim przyborem gimnastycznym, który pomoże ci zadbać o figurę i kondycję.

Twoja druga skóra na chłodne dni
Twoja druga skóra na chłodne dni

Niskie temperatury na zewnątrz nie muszą jednak oznaczać, że odtąd każde wyjście z domu będzie groziło przemarznięciem, któremu zapobiec mogą jedynie barchanowe majtki, kalesony i trzy pary wełnianych swetrów.

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego