552 osoby online (359 desktop_mac) (193 stay_primary_portrait)
Centrum dietetyczne Lionfitness już otwarte!
Centrum dietetyczne Lionfitness już otwarte!

Indywidualne wsparcie dietetyczne to bardzo ważny aspekt dla osób, które pragną zadbać o prawidłową dietę lub zmagają się z problemem, który wymaga specjalistycznej porady w tym zakresie. Odpowiadając na te potrzeby, zespół Lionfitness od czerwca bieżącego roku otworzył pierwsze Centrum Dietetyczne. Zapraszamy na indywidualne porady dietetyczne w Forcie Piontek w Warszawie!

Odnowa biologiczna ważniejsza od treningu
Odnowa biologiczna ważniejsza od treningu

Osoby intensywnie trenujące jak również te dopiero rozpoczynające swoją przygodę ze sportem muszą wiedzieć, iż trening tak naprawdę jest tylko bodźcem a wzrost mięśni jak i ich siły zachodzi w czasie między treningami. Dlatego też tak ważne jest aby maksymalnie wykorzystać ten czas aby mięśnie mogły się zregenerować. 2-3 dni w tygodniu to odpowiedni czas który poświęcając na odnowę biologiczną pozwoli na zachowanie naszej formy na najwyższym możliwym poziomie. A przecież tego właśnie chcemy, zwłaszcza że lato tuż tuż.

SKI Trening Last Minute!
SKI Trening Last Minute!

Poniżej prezentujemy krótki trening obwodowy, doskonały na wszystkich, którzy zamierzają wyjechać na narty, a zwlekali z przygotowaniami do ostatniej chwili. Nawet, jeżeli do wyjazdu został tydzień, lub dwa, warto przygotować mięśnie, więzadła i stawy nóg, które nawet podczas krótkiego wypadu na stok, będą poddawane o wiele większym obciążeniom, niż zazwyczaj.

Lionfitness - jak to działa?
Lionfitness - jak to działa?

Lionfitness.pl to nowoczesna platforma on-line, oferująca wsparcie dietetyczne i aktywność fizyczną dla swoich użytkowników. Zaawansowany system połączony z indywidualnym wsparciem pozwala dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń i diety, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki pomocy Lionfitness.pl schudło już 10.000 osób.

Motywacja to klucz do sukcesu!
Motywacja to klucz do sukcesu!

Motywacja do działania jest podstawą osiągnięcia sukcesu. Zawsze jak robisz coś bez przekonania, wiary lub pod presją otoczenia szansa na powodzenie drastycznie spada. Dlatego też motywacja jest tak bardzo ważna. Gdy czujesz wewnętrzną potrzebę zmiany swojego stylu życia na lepsze to już jesteś w połowie zwycięzcą, a po wdrożeniu paru naszych rad w 100% osiągniesz sukces :)

Super trening na brzuch!
Super trening na brzuch!

Kilka prostych ćwiczeń, mata, 10 minut - tyle wystarczy, aby zrobić super trening na brzuch i całą talię. Przekonaj się na własnej skórze, że to działa!

CrossFit – efektywny trening hardcore!
CrossFit – efektywny trening hardcore!

Crossfit już znamy. Najwyższa pora, żeby przypomnieć jego zalety i wady. My stawiamy na to pierwsze, bo gwarantowany sukces czasami rodzi się w bólach. Tych prawdziwych..

Jak skutecznie spalać tłuszcz?
Jak skutecznie spalać tłuszcz?

Jeden kilogram zgromadzonego w ciele tłuszczu odpowiada zmagazynowaniu 7716 kcal. Pozbycie się kilograma tłuszczu wymaga zatem zużycia takiej właśnie liczby kalorii.

Przełamujemy mity dotyczące spalania!
Przełamujemy mity dotyczące spalania!

Jeśli wierzysz, że aby schudnąć musisz stosować treningi kardio, najlepiej w strefie tętna określanej jako „fat burning zone“ - 120 HR i że powinieneś tak ćwiczyć nie krócej niż 20 minut, to jest tak, jakbyś się upierał, że ziemia jest płaska, że jest centrum wszechświata, i że to wokół niej krąży słońce.

Spiesz się powoli
Spiesz się powoli

Nie trzeba ani karnetu do fitness klubu, ani karkołomnych zmian w planie dnia i diecie, aby dbać o zdrowie. Zobacz, jak można wpleść ruch w codzienne życie, jadać zdrowiej i dbać o samopoczucie bez wielkiego wysiłku.

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego