200 osób online (130 desktop_mac) (70 stay_primary_portrait)
8 kroków, które zagwarantują Ci sukces Noworocznych Postanowień!
8 kroków, które zagwarantują Ci sukces Noworocznych Postanowień!

Większość z nas nie ma większego problemu z wyznaczeniem swoich celów. Po chwili zastanowienia jesteśmy w stanie określić swoje życiowe priorytety lub to, co na danym etapie życia jest dla nas ważne. Zdecydowanie trudniejszym zadaniem jest ich realizacja.. "Schody", które musimy pokonać, wielokrotnie są kręte i strome, co jest źródłem wielu frustracji.

10 niezawodnych sposobów by znaleźć czas na ćwiczenia!
10 niezawodnych sposobów by znaleźć czas na ćwiczenia!

Pierwszą wymówką przed podjęciem ćwiczeń, jaka przychodzi na myśl, jest brak czasu. Każdy z nas jest zapracowany. Na głowie mamy wiele spraw, które muszą być załatwione tu i teraz. Żyjemy z dnia na dzień, w pośpiechu. Jednak zauważ, że znajdzie się ktoś, kto jest tak samo lub nawet bardziej zapracowany od Ciebie, a wykonuje w tym momencie trening. Jeśli na chwilę się zatrzymasz i przyjrzysz się dokładniej swojemu planowi dnia, odkryjesz, że masz czas na aktywność fizyczną. Pamiętaj, zasługujesz, by mieć w ciągu dnia, czas dla siebie!

Vacu Activ  - dodatkowe wsparcie dla diety i treningu
Vacu Activ - dodatkowe wsparcie dla diety i treningu

Vacu Activ Body Shape jest nowym, niepowtarzalnym urządzeniem które w połączeniu z odpowiednią dietą i treningiem daje rewelacyjne efekty odchudzania. Umożliwia ćwiczenie na bieżni wykorzystując wiele korzyści podciśnienia i podczerwieni. Urządzenie skonstruowano tak by spełniało oczekiwania zarówno początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

Hipo, izo czy hipertonik? A może woda z miodem?
Hipo, izo czy hipertonik? A może woda z miodem?

W trakcie aktywności fizycznej tracimy znaczne ilości wody, wraz z nią ubywa nam między innymi sodu i potasu, które są niezbędne aby zachować dobrą formę i samopoczucie. Ilość tych strat zależy od: intensywności wysiłku, jego długości, temperatury i wilgotności otoczenia oraz indywidualnych przemian każdego człowieka. Jeśli nie uzupełnisz tych strat może dojść do odwodnienia, które ma negatywny wpływ na wydolność i zdrowie. Co zatem wybrać by do tego nie dopuścić?

Nawodnienie w czasie wysiłku fizycznego
Nawodnienie w czasie wysiłku fizycznego

Woda stanowi 60-70% masy ciała dorosłego człowieka. To dużo, a zatem można się domyślać, że ma ona kluczowe znaczenie dla naszego prawidłowego funkcjonowania. Żeby jednak mogła spełniać swoje zadania musi być stale dostarczana do organizmu. Zgodnie z zaleceniami powinno być to przynajmniej 6 szklanek wody dziennie.

Zbędny i niezbędny sprzęt podczas treningu w domu.
Zbędny i niezbędny sprzęt podczas treningu w domu.

Trenujesz w domu? Decyzja podjęta. Super! Najważniejsze aby jasno ustalić plan i miejsce działania. Teraz już tylko zostaje przygotowanie swojego własnego treningowego atelie. Jak to zrobić? Nie martw się, my Ci w tym pomożemy. Z Nami nie będziesz musiał/a wydać fortuny na drogie sprzęty. Wystarczą podstawowe przyrządy i troszkę kreatywności.

Centrum dietetyczne Lionfitness już otwarte!
Centrum dietetyczne Lionfitness już otwarte!

Indywidualne wsparcie dietetyczne to bardzo ważny aspekt dla osób, które pragną zadbać o prawidłową dietę lub zmagają się z problemem, który wymaga specjalistycznej porady w tym zakresie. Odpowiadając na te potrzeby, zespół Lionfitness od czerwca bieżącego roku otworzył pierwsze Centrum Dietetyczne. Zapraszamy na indywidualne porady dietetyczne w Forcie Piontek w Warszawie!

Odnowa biologiczna ważniejsza od treningu
Odnowa biologiczna ważniejsza od treningu

Osoby intensywnie trenujące jak również te dopiero rozpoczynające swoją przygodę ze sportem muszą wiedzieć, iż trening tak naprawdę jest tylko bodźcem a wzrost mięśni jak i ich siły zachodzi w czasie między treningami. Dlatego też tak ważne jest aby maksymalnie wykorzystać ten czas aby mięśnie mogły się zregenerować. 2-3 dni w tygodniu to odpowiedni czas który poświęcając na odnowę biologiczną pozwoli na zachowanie naszej formy na najwyższym możliwym poziomie. A przecież tego właśnie chcemy, zwłaszcza że lato tuż tuż.

SKI Trening Last Minute!
SKI Trening Last Minute!

Poniżej prezentujemy krótki trening obwodowy, doskonały na wszystkich, którzy zamierzają wyjechać na narty, a zwlekali z przygotowaniami do ostatniej chwili. Nawet, jeżeli do wyjazdu został tydzień, lub dwa, warto przygotować mięśnie, więzadła i stawy nóg, które nawet podczas krótkiego wypadu na stok, będą poddawane o wiele większym obciążeniom, niż zazwyczaj.

Lionfitness - jak to działa?
Lionfitness - jak to działa?

Lionfitness.pl to nowoczesna platforma on-line, oferująca wsparcie dietetyczne i aktywność fizyczną dla swoich użytkowników. Zaawansowany system połączony z indywidualnym wsparciem pozwala dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń i diety, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki pomocy Lionfitness.pl schudło już 10.000 osób.

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego