562 osoby online (365 desktop_mac) (197 stay_primary_portrait)
Mięśnie warto mieć!
Mięśnie warto mieć!

Im lepiej zrozumiesz czym dla ciała są mięśnie, jak działają i do czego są zdolne, tym szybciej będziesz mógł wpływać na ich kształt. Panie - koniecznie przeczytajcie cały artykuł!

Zaufaj naszemu doświadczeniu!
Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Wykorzystaj trochę wolnego czasu i zmodyfikuj swój trening oraz dietę. Propozycje są efektem wielu lat doświadczeń naszych i ekspertów od fizjologii wysiłku fizycznego.

Motywacja to podstawa
Motywacja to podstawa

Trening bez dobrej motywacji nie potrwa długo. Ona jest podstawą sukcesu. Jak jednak biegać w deszczu lub ćwiczyć, kiedy siły i chęci brak? Podpowiadamy, jak zmobilizować się do ćwiczeń.

Kup krokomierz
Kup krokomierz

Dla wielu ludzi marsz jest najprostszym i najtańszym sposobem na prowadzenie aktywnego trybu życia. Skorzystanie z krokomierza może tę aktywność urozmaicić i dodatkowo wzmocnić motywację do tego, by maszerować regularnie.

Fitness – to warto wiedzieć!
Fitness – to warto wiedzieć!

Sprawdź, jakie warunki musisz spełnić, aby twoje ćwiczenia były skuteczne i bezpieczne.

Narty w Tyrolu
Narty w Tyrolu

Zimowe nowości w Tyrolu: magiczny adwent w Tiroler Oberland, pyszna kawa w najwyżej położonej kawiarni Austrii w Pitztal, atrakcyjne oferty w St. Anton am Arlberg, przyjazny rodzinom Tyrol Wschodni i zupełnie nowy ośrodek narciarski „Ski Juwel".

Co to jest Le Mill Grit Series?
Co to jest Le Mill Grit Series?

Wystarczy 30 minut intensywnych ćwiczeń, aby poprawić swoją kondycję i sylwetkę - zapewnia Petter Ehrnvall, trener Les Mills. Na tej właśnie idei oparty jest trening Les Mills Grit Series, który zyskał fanów na całym świcie i właśnie wkracza do Polski.

20 sposobów na supertrening w domu
20 sposobów na supertrening w domu

Jesteś przekonany, że aby być w formie i mieć szczupłą sylwetkę musisz zapisać się do fitness klubu i korzystać ze specjalistycznego sprzętu? Schowaj portfel do kieszeni. Wystarczy ci kawałek podłogi, twoje własne ciało, najprostszy sprzęt i siła grawitacji.

Fitness a sukces w miłości
Fitness a sukces w miłości

Regularnie ćwicząc, możesz poprawić swoją prezencję (szczupła figura, jędrne ciało, wyprostowana sylwetka) i stać się bardziej pewna siebie. Kobiety zadowolone ze swojego wyglądu stają się bardziej atrakcyjne dla płci przeciwnej nawet wtedy, gdy nie mają idealnych proporcjii, czy wymiarów).

Zima w Serfaus-Fiss-Ladis
Zima w Serfaus-Fiss-Ladis

Nie wyobrażasz sobie zimy bez jazdy na nartach? Chcesz w czasie ferii zabrać rodzinę w miejsce, gdzie każdy z jej członków znajdzie coś dla siebie? Jedź do Serfaus-Fiss-Ladis w Austrii!

Regionalny Program Operacyjny

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego