Poniżej przytaczamy kilka faktów, które pozwolą Wam odetchnąć z ulgą i wrócić do ulubionych produktów zarzuconych z myślą, że to z ich powodów możecie trenować tylko w domu, gdzie nikomu nie przeszkadza brzydki zapach z paszczy. MIT. Sami zobaczcie:
Fakt1: Woda to podstawa. Oczywista oczywistość. Nasz Organizm nie potrafi jej magazynować, ale potrzebuje za to do wszystkich procesów życiowych. Woda biorąc w nich udział jest wydalana m.in.: poprzez parowanie lub z moczem. Konieczne jest zatem ciągłe uzupełnianie jej strat. W dużym skrócie.
Z problemem nieświeżego oddechu boryka się wielu z nas. I nie jest o tylko kwestia mycia zębów i dbania o higienę jamy ustnej. Jest i koniec. Może zniknie na chwilę po porządnym wyszczotkowaniu?
Lato to dobry czas na aktywność fizyczną pod warunkiem, że wiesz jak unikać zagrożeń związanych z wysoką temperaturą i wilgotnością powietrza.
Najnowsze badania dowodzą, że trening piłkarski poprawia wydolność serca, obniża ciśnienie krwi i podnosi zdolność do podejmowania wysiłku fizycznego u osób dotkniętych cukrzycą typu II. Co więcej, pozwala obniżyć dawki leków przyjmowanych przez cukrzyków.
Nasza ekspertka - Ewa Janczak-Cwil napisała bardzo ciekawy materiał, który został opublikowany w bieżącym miesięczniku Shape. Zachęcamy do lektury!
Regularny jogging wydłuża życie – donoszą naukowcy z Copenhagen City Heart. To najnowsze doniesienia na ten temat, z którymi warto się zapoznać i... zacząć wreszcie biegać!
Przeczytaj i dowiedz się, jaki jest największy mięsień w ciele człowieka, najdłuższy nerw oraz ile kubków smakowych znajduje się na języku..
Ostatnie stulecia zamieniły ludzi w istoty spędzające czas na siedząco. Życie pełne ruchu i wysiłku wymieniliśmy na życie wygodne i mało aktywne. Ta zmiana stanowczo nam nie służy!
Masz siedzącą pracę, spędzasz dużo czasu w samochodzie, a w domu odpoczywasz przed telewizorem lub komputerem? W tej sytuacji nawet regularny trening cię nie uratuje!
- chevron_left
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 8
- chevron_right
Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego