Jogging z zatkanym nosem i łzawiącymi oczami to żadna przyjemność. Przeczytaj, jakie błędy popełniają ćwiczący alergicy i jak pogodzić fitness z alergią.
Pojawiła się nowa metoda oceny ryzyka zachorowania na choroby cywilizacyjne i podobno jest skuteczniejsza niż krytykowany przez wielu specjalistów współczynnik BMI.
Marzysz o domku z ogródkiem z daleka od miejskiego zgiełku? Nie straszne ci dojazdy do pracy, bo przecież później wrócisz do swojej oazy spokoju? Liczysz na to, że w ten sposób zaczniesz prowadzić zdrowszy tryb życia? Obyś się nie pomylił!
Regularna aktywność fizyczna o 50% zmniejsza ryzyko infekcji. Trenuj i kichaj na grypę oraz przeziębienie!
Aktywność fizyczna pomaga rzucić palenie i zapobiega powrotowi do nałogu – oto doniesienia ze światowego kongresu kardiologów (World Congress of Cardiology).
Dziewczynek nie zachęca się do podejmowania aktywności fizycznej, bo wciąż ulegamy stereotypom, że chłopcy lubią grać w piłkę na dworze, a dziewczynki wolą bawić się lalkami w domu. Czas to zmienić.
Zdarza się, że po masowych biegach długodystanoswych pojawiają się w prasie smutne doniesienia o śmierci biegaczy. Czy biegi długodystanowe są niebezpieczne dla zdrowia?
Częste wstawanie od biurka ma większe niż sądzisz znaczenie dla zdrowia i kondycji.
Kiedy zmęczenie zwiastuje niebezpieczny stan i zagraża organizmowi? Co zrobić, gdy dopadnie nas przetrenowanie?
Ze wszystkich stron słyszymy, że warto jest prowadzić aktywny tryb życia, często nawet podejmujemy takie próby. A właściwie dlaczego? I co ważniejsze, jak to zrobić, by wytrwać w treningowych postanowieniach?
- chevron_left
- 1 ...
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- chevron_right
Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego