Wszystko, co o jajkach warto wiedzieć i garść praktycznych porad, jak się z nimi obchodzić.
Mamy problem z czymś, czego nie można ani zobaczyć, ani posmakować, ani powąchać. Chodzi o kalorie, których zjadamy średnio sporo ponad 730 000 rocznie.
Spożywanie ich zaleca się niemal każdemu, także dzieciom i osobom starszym. Ponadto mogą one stanowić smaczny dodatek prawie do wszystkiego - dań na ciepło, zimnych przekąsek, sałatek czy kanapek.
Sama wzmianka o obecności substancji dodatkowych w żywności często budzi negatywne skojarzenia. Czy można ich uniknąć? Czy nam szkodzą? A może wręcz przeciwnie?
Nie trzeba ważyć jedzenia i ślęczeć nad talerzem z kalkulatorem. Zobacz kilka prostych sposobów na odpowiednie dobieranie ilości jedzenia i kontroluj swoja dietę bez wysiłku.
Problem wzajemnego oddziaływania leków i żywności jest bardzo często bagatelizowany, zarówno przez samych pacjentów, jak i przez lekarzy. Przeczytaj artykuł i nie popełnij błędu!
Przeciętny Polak w ciągu roku zjada około 14kg ryb, a ich największe spożycie przypada na okres świąt Bożego Narodzenia i Wielkiego Postu. Ryby są smaczne i bardzo odżywcze. Jemy ich stanowczo za mało!
Na skandynawskich stołach często pojawiają się dania z kapusty, żytni chleb, warzywa korzeniowe i inne cenne dla zdrowia produkty. Według naukowców taki sposób odżywiania może nawet o 30% zmniejszyć ryzyko śmierci.
Wyniki eksperymentalnej diety nie pozostawiają wątpliwości, że ograniczenie spożywania węglowodanów do pory kolacji przynosi korzyści zdrowiu i figurze.
Nie oczekuj od nas, że podamy ci sekretną recepturę na dietę wspomagającą rozwój masy mięśniowej. Tu nie ma żadnych sekretów, są za to żelazne zasady, których stosowanie daje najlepsze efekty. Oto one.
- chevron_left
- 1 ...
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- chevron_right
Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego